| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Off... e atat de nasol ce mi se intampla straight face

am o problema foarte mare : gagikmiu azi imi arata ca ma place si ma suna sa iesim p`afara si etc si maine, poimaine si peste o saptamana se comporta cu indiferenta. nu ma suna, nu ma ia in brate. nimic straight face credeti ca ma place sau stau cu mine doar de plictiseala?
el spune ca estei genul de om care nu`i place sa arate ce simte oh go on + ca el minte mult si nu stiu daca sa-l cred sau nu

cat mai multe pareri

6 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Dupa aparente tu ai multa nevoie de afectiune si poti avea un comportament sufocant. Iar dupa intrebarea la care ti-am raspuns mai devreme el nu e tare indragostit. Ar trebui sa-ti dai seama si de cum apari tu in relatia voastra. Si sa stii un lucru, nu se poate dragoste cu forta. Oamenii mai au nevoie si de spatiu, si sa se simta liberi. Sursa dezamagirilor este nerealismul asteptarilor. Oamenii nu se poarta cum ai vrea tu sau cum crezi tu ca ar trebui, adapteaza-te realitatii si daca nu ai gasit persoana potrivita mai cauta. Dar ai grija sa nu astepti totul din exterior.

| mikaela25 a răspuns:

Sa se ia de mana cu al meu...si cand eu ii fac la fel nu ii convine, chestia ca noi suntem de vina, le-am aratat ca tinem la ei (de parca am avea si la cine). pateste-i cu aceiasi moneda. pup

| gabitzu25_3443 a răspuns:

Ori iubesti, ori nu iubesti, ori arati, ori nu arati, pentru ca daca iubesti pe cineva vrei sa fii tot timpu cu acea persoana, sa o tii in brate sa o saruti sau cel putin asa cred eu.

| Sisuu a răspuns:

Buna!

Parerea mea este ca ar trebui sa vorbesti cu el si sa ii spui ceea ce crezi si ca nu iti place felul cum se poarta cu tine si sa ii spui ca mai bine va despartiti decat sa se poarte asa, sa iti arate ca tine la tine o zi-doua apoi sa nu te mai bage in seama pentru ca odata cu trecerea timpului tu o sa tii mai mult la el si apoi o sa suferi.sad

Asta e parerea mea.Cred ca tu o sa faci ceea ce e mai bine pentru tine! Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija ce faci ca nu e de bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, intr-adevar, ai o mare problema: acest "gagikmiu", cred ca mai mult nu simte, decat nu arata.