| LoveWithoutInhibitions a întrebat:

Heii!
Stiu ca e prea devreme sa ma gandesc la asta, dar nu mai e mult pana in 14 Februarie si as vrea sa ii cumpar ceva prietenului meu si nu ma pot hotari... Ceva practic, daca se poate! Multumesc anticipat. Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu-i cumperi ceva scump, cel mai bine este ceva simbolic, ce ii va aduce aminte de tine (un maimutoi, ceva pentru birou ) ceva amuzant si totodata interesant, da o raita prin magazine si ai sa ochesti ceva. Succes!

2 răspunsuri:
| Marius1092 a răspuns:

Ce zici de un cadou personalizat? happy Ceva ce poate sa tina mereu dupa el, sa-i aminteasca de tine... gen un breloc cu poza voastra pe el. Sau... ceva asemanator.

| Pysycutzzata a răspuns:

Buna,pai ai putea sa-i cumperi o mascota mai simpatica mai deosebita ceva care sa simbolizeze ceva intre voi,sau ai putea sa-i cumperi o bratara de argint sau un lantisor,ai putea sa-i faci o surpriza de gen "intalnire romantica" la lumina lumanarilor un cadru frumos si romantic pentru indragostiti in care sa luati cina iar apoi sa va faceti de cap putin cu un pahar de sampanie sau vin rosu, daca nu ti-ai inceput inca viata sexuala puteti face toate astea fara partea cu "destrabalatul" puteti sa stati doar ca doi indragostiti si sa va simtiti bine unul in compania celuilalt, sper ca ti-am fost de ajutor:* funda?