| andreea_9339 a întrebat:

uite: am stat cu un baiat dar nu mi. a prea placut de el... i.am dat papucii dupa aceea ne.am impacat dar el mi. a dat papucii pentu ca a zis ca ii place de cea mai buna prietena a mea si acum sta cu ea deciii mor acum m.am indragostit de el dar nu pot sa. l uit am mai stat cu 2 baieti ca sa il uit dar nu pot ce sa fac va rog ajutati-ma plizzz dau funda! ce sa fac?

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai el a stat cu pr ta sa te enerveze. vb cu el intrebal ce mai simte pe tine si daca zice ceva pozitiv impacate cu el.

| CaRaMeLooO a răspuns:

Omoara-llaughing sau omoar-o pe prietena ta. dupa il/o arzi si gata:X