| BeautifulAngelOana a întrebat:

Heii TPU! Am o mare problema! Acum o ora am intrat pe facebook,foarte vesela sa vad daca baiatul pe care il plac este online! Si surpriza,cand sa ma uit la ce or postat prietenii, imi apare : angrynu dau nume) a trecut de la singur la INTR-O RELATIE! de o ora plang intruna! Eu il iubesc foarte mult!
CE sa fac?
multumesc anticipat si va rog fara jigniri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy Poate si el te place, si se referea la tine prin "Intr-o relatie" tongue Poti sa iti dai seama de asta intrebandu-l cand este on cu cine are relatia laughing Dar asa, razand, nu asa, ceva in genul: "sigh Cu cine esti? sad" Intelegi tu? big grin Daca da alt nume, si nu esti tu, poate vrea doar sa vada daca esti interesata de el, fiind geloasa, etc tongue Incearca sa pari putin geloasa big grin Dar nu exagera happy Si daca dupa ce isi da seama singur ca esti geloasa si isi da seama ca il placi si tu, daca nu se desparte dupa, inseamna ca s-ar putea sa nu te placa sad Din pacate... Eu sper sa te fi ajutat cu ceva. big grin Poate o sa iti fiu de folos cumva! =^_^=

Mult succes cu el! :* (Apropo, sa nu exagerezi cu dramaticul daca e sa faceti scantei big grin Iti dau un sfat: In caz ca te emotionezi, adaugi asa o gluma simpluta in context, dar nu din aia care l-ar putea sa il supere big grin Nivelul glumei poate fi depinde de cat de serios este baiatul in legatura cu astea happy.)

| BeautifulAngelOana explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos!:* El stie ca il plac...ieri abia a vorbit cu mine! Pana acum ma suna cand se trezea, vorbea foarte frumos cu mine, ma chema in oras, imi spunea ca sunt cea mai frumoasa fata...acum.crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

O_O Deci stai putin, cand nu stia ca il placi facea asta, si dupa ce i-ai spus, nu o mai face? Ori baiatu asta gandeste foarte prost, si este mai ciudat ca mine, ori este un geniu (Nici chair geniu din ala, ma refer ca gandeste foarte bine in situatii din acestea) si vrea sa testeze ceva tongue Incearca sa ramai calma happy Cu timpul se va indragosti de tine vazand cat de mult il iubesti big grin Succes! happy

| BeautifulAngelOana explică (pentru anonim_4396):

El stie de mult ca eu il plac si cand i-am spus nu mi-a zis nimic, nici ca ma place nici ca nu ma place

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Imi suna a friendzone mie

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va cunoasteti si in realitate?

| BeautifulAngelOana explică (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

De unde sti ca nu a facut referire la voi doi?

| BrokenAngelEuDragutza a răspuns:

Hahaha...trecusi prin ce trec eu! Bravooooo...ce ma bucur

| BeautifulAngelOana explică (pentru BrokenAngelEuDragutza):

Da-te naibii de handicapata! fetito nu te compara cu mine ca tu nu esti ca mine