| adfg50 a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o problema. Deci am fost cu un baiat o saptamana, dar il iubesc de vreo 3 luni si ceva. Si ieri, am fost la spital pentru ca mi-a fost rau si bineinteles ca a venit si familia mea cu mine, este logic asta. Si era sora mea langa mine si eu in timpul ala vorbeam la telefon cu iubitul meu si mi-a zis sora mea ceva. Si el a zis ca il mint, ca nu-i adevarat ca sunt la spotal si alte chestii. Si i-am trimis poza cu mana mea in care aveam branula, dar tot nu m-a crezut, a zis ca am luat poza de pe net. Si ne-am despartit. Si pe fiecare seara cand intru in casa intru cu gandul " ma duc sa vorbesc cu iubb " si de fapt apoi imi dau seama ca nu mai sunt cu el. Pe fiecare seara il vad online pe mess sau pe facebook, si ma gandesc ca la ora aia vorbeam cu el si acum nici macar nu mai vrea sa mai vorbeasca cu mine. As vrea sa-i scriu, sa-i spun ce simt, i-am mai spus dar degeaba. A zis ca el a renuntat la : - mine, - la relatie; - la noi. As vrea sa-i dau un mesaj cu tot ce simt pentru el, dar nu prea stiu cum sa-l formulez, il iubesc foarte mult, face parte din mine. E singurul baiat pentru care am plans si care am crezut ca el e baiatul perfect pentru mine. Dau funda :*. Si fara jigniri. Va rog multa seriozitate! Si un raspuns cat mai repede. Multumesc mult :*

3 răspunsuri:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Deci ...ca idee cred ca a fost un pretext sa va despartiti, adica nu stiu de ce nu ar crede si daca nu erai la spital ce crdea el ca faceai

| adfg50 explică (pentru asdfcffcvgvv123):

Pai a zis ca nu-i adevarat ca sunt la spital, ca l-am mintit, ca de fapt sunt acasa. Dar acum serios, carei persoane ii place sa minta ca e la spital!? Daca era un loc mai frumos oh go on, mai ziceam dar asa.

| Neberius13 a răspuns (pentru adfg50):

Pretext ridicol. Putea sa zica ca merge si el sa-ti faca o vizita daca esti la spital si sa verifice.