| DyaElla a întrebat:

Sall all wave Am o problema si nu stiu cum sa scap de ea...
Recent am postat intr-o relatie pe Facebook cu cineva pe care prietenii nu-l stiu. Au inceput sa ma intrebe cine e si... ma tot enerveaza. Imi spun ca ma combin cu tipi de pe net. Apoi mi-a venit o idee de a masca tot. Sa par ca st interesata de cineva de la scoala. Un baiat, cu acelasi nume ca cel cu care st intr-o relatie pe fb. mi-a placut putin inainte si speram k va parea destul de credibil, ba chiar am inceput sa vb mult despre el etc.
Colegele mele s`au dus si i`au spus... Acum nu stiu ce sa fac. Baiatul asta va crede ca eu chiar il iubesc si chestii. Ma feresc sa nu dau de el, sa nu cumva sa ma intrebe. Oare am procedat corect?

PS: El e cam golan si increzut

Răspuns Câştigător
| choocoo a răspuns:

De ce nu incerci si u tipu astahappydaca e oki sau daca e si frumosslaughing incearca.:**si cu cel d pe fb. puteai sa il etichetezi..scriai intr-o relatie cu..si puneai numele de la facebook-ul lui:**sper ca te-am ajutathappy