| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Heii TPU, am o problema in relatia cu prietena mea. Cum pot sa o fac sa inceteze sa vorbeasca cu o parte din "prietenii" ei baieti? Ma deranjeaza faptul ca așa ziși ei prieteni o tot asalteaza mereu cu propuneri de genul "lasa-l pe ala si vino la mine" ea ia refuzat mereu frumos si le-a spus ca nu e interesata din respect ca sunt prieteni dar ei nu inceteaza. Sta (destul de des) si vorbeste cu ei noaptea pana la o ora tarzie pe facebook gen 3-4 si pe mine ma deranjeaza acest lucru. Ea mi-a spus ca ei intra mereu pe ea si o tin la povesti pana tarziu, eu i-am spus sa nu le mai raspunda si mi-a zis ca ni e frumos sa faca asa ceva. Mie nu mi se pare normal ca sa vorbeasca cu ei in fiecare zii si sa o tina pana noaptea tarziu la povesti. CE POT SA FAC CA SA O INDEPARTEZ DE EI? MA DERANJEAZA FOARTE TARE SI CU TOATE CA AM DISCUTAT PUTIN CU EA DESPRE ASTA.NU VREA SA INTELEAGA.

16 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

Daca esti tare pune-o sa aleaga intre tine si prieteni eiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru NameHarris):

laughing, la cum se comporta cu aia, nu cred ca vrea sa stie raspunsul.

| NameHarris a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) Dupa ce am citi ce a zis el mai mult ca sigur aia umbla la curu eilaughingHai sa fim serios stau pana la 4 dim la povesti laughing) La un momendat te plictisesti dar cand vine vorba de povesti sexuale nu sti ce este aia plictisealalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NameHarris):

De aia si ziceam, nu cred ca vrea sa stie raspunsul, pentru ca " cu siguranta nu va fi el alesul, asta e clar. cum dracu poti vb ore cu prietenii tai si "iubi" sta ca boul. e iidiotesc

| NameHarris a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar di tare faza sa afle parola de la fb si sa vada ca e sogor cu toata stradalaughing)

| NameHarris a răspuns (pentru NameHarris):

Ar fi* scuze de greseala;

| anonim_4396 a răspuns (pentru NameHarris):

Culmea ar fi sa se mire. am mai auzit de "relatii deschise" dar sa vb cu 20 pe langa iubitul tau, tot mi se pare aiurea. adica sa vb la scoala liceu, nu vad nimic "rau" in asta, dar sa stai zile si zile pana la 4 dimineata cu ei de vorba laughing prost sa fii sa nu crezi ca e ceva intre ei.

| NameHarris a răspuns (pentru anonim_4396):

Si el ne intreba cum sa faca sa o convinga sa nu mai vorbeasca cu eilaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru NameHarris):

laughing sa ii fure pc.ul sau sa afle parola de la fb si sa il inchida dar totusi "dragostea" are radacini mai multe, si ea cumpara alt pc si face alt cont pe gb si uite iar vb cu aia, si el sta pe bara ca prostu laughing, soarta. sa caute alta

| NameHarris a răspuns (pentru anonim_4396):

Sti faza aceea ca intra unu intr-un bar cu un pistol si zice ba care v-ati culcat cu iubita mea ca va impusc da zice unu prietene nu ai destule gloante asa este si ellaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru NameHarris):

rolling on the floor mortal. mai degraba sa intrebe care nu s-a culcat cu prietena lui, asa are mai putini maini ridicate

| NameHarris a răspuns (pentru anonim_4396):

Radem si glumi dar nas vrea sa fi in locul luilaughing) eu de aflam ca prietan vorbeste cu baiati pana la ora 3 4 era libera el se vede ca o iubeste si mai speralaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NameHarris):

Aici e diferenta de maturitate mentala. din rau sau grele invatam

| NameHarris a răspuns (pentru anonim_4396):

Exactwinking

| Ezeru a răspuns:

Discuta din nou, dar de data asta spune-i ca te deranjeaza si chiar vrei sa faca ceva in privinta asta, dar ai grija cum ii spui.

| alinutza0408 a răspuns:

Nu vorbesti cu cine trebuie.Ai incercat sa vorbesti si cu ei?