| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. am si o mica problema.de cand prietenul meu mi-a cunoscut prietena [amica] parca ma ignora.numai e ca la inceput.sta numai cu ea...si la mine de abia se mai uita...imi tot spune ca nu o place. k pe mine ma plcace. dar de la un timp ma cam ignora si gaseste motive de cearta.eu chiar il iubesc. ce sa fac? crying [sunt fata]

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ori s-a plictisit de tine ori ii place de ea si pe tine te ignora ca pan`la urma sa il lasi si el sa vorbeasca cu prietena tathinking

| crhh a răspuns:

E simplu, nu mai iesiti in trei, adica nu o mai duci si pe amica ta cu tine cand va vedeti, mai ales ca in mod normal ar trebui sa fie o relatie doar intre tine si el, nu inteleg ce a cautat si prietena ta printre voi, in fine... fara sa ma leg foarte mult de acest aspect, iti sugerez sa ai cat mai multe intalniri si cat mai dese doar intre voi doi.

| jubike a răspuns:

Greseala mare ca le-ai facut cunostinta. Probabil o place pe ea (trebuia sa te astepti la asta Nu e bine sa ii facit cunostinta iubitului/iubitei tale cu amicul/amica ta pentru ca iubitu/a s`ar putea sa se indragosteasca de amicu/a si atunci bineintele ca vor fi certuri si intre tine si amica ta cat si intre tine si iubitul tau scoateo pe amica ta din peisaj iesi doar tu si el la cat mai multe intalniri in 2 nu in 3winking

| gaby_9677 a răspuns:

Lasal ca mai sunt multi baieti in lumea astawinking