| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU kiss. Azi cand m`am intors de la scoala, am aflat de la un coleg ca, un baiat ma place whistling Si intr-un fel il plac si eu.whistling. Azi a stat cu mine in banca 3 ore deoarece a lipsit o colega de la scoala, si noi avem banci de catre 3. Si am stat cu el in banca si cu inca un coleg, A ( baiatul care ma place ) a stat in mijloc, C ( colegul care sta si el cu mine in banca si tot el mi-a zis ca A ma place ) a stat in dreapta si eu in stanga. Si am observat in alea 3 ore ca A se uita intr`una la sanii mei rolling on the floor si s`a apropiat usor usor de mine si vroia sa`mi puna si mana pe fund rolling on the floor adica pusese mana pe scaunul meu (sub fundul meu, si eu aproape tremuram de emotii =]] ).laughing Se uita non`stop la mine..Pana la ora de matematica, cand profa m`a ridicat in picioare si pe mine si pe el ca vorbeam in ora, atunci peste 10 minute A vorbea cu mine si eu ma uitam la profa, si profa se uita la el rolling on the floor Si eu nu l`am anuntat pe A ca se uita profa, si cand am intors capul spre el si i-am spus ca se uita profa la noi si atunci am vazut ca se uita la sanii mei din nou rolling on the floor Inainte de astea mi-a cerut numarul de telefon, id`ul, si a vrut sa faca o poza cu mine dar eu am refuzat ( nu stiu de ce ), mi-a pus mana pe par laughing, se lauda ca are muschiibatting eyelashes si chiar mi-a aratat si mi-a luat mana si mi-a dus`o la abdomenul lui, adica ca sa simt eu ca are muschi big grin. Asa..si dupa cand s`a sunat, am plecat cu totii acasa si pe drum am stat cu o prietena, si prietena aia il place pe A, si A ma place pe mine. Si cred ca e geloasa pentru ca si in ore se uita "urat" la mine... laughing...Deci..intrebarea mea este. Oare A ma place sau nu? laughing xD.

Răspuns Câştigător
| CuteLittleKitty a răspuns:

Oau, interesanta poveste happy. Eu cred ca ar putea fi 2 variante:
1- El te place cu adevarat si nimica nu ar putea distruge asta
2- Lui ii place corpul tau... Ar trebui sa fi atenta cateva zile si cand prizi curaj vorbeste cu el.
Dar concret as crede ca te place. Bafta :*

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru CuteLittleKitty):

Azi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, si am acceptat. whistling Si "prietena" mea, a inceput sa boceasca la baie rolling on the floor. Pentru ca e geloasa pe mine laughing Si ea il place pe baiatu` asta de un an. =]

| CuteLittleKitty a răspuns (pentru KittyLoveRx3):

laughing)) Felicitari! Sa fiti fericiti impreuna! :*

11 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Cred ca voia sa faca o poza cu tine sa se uite mai atent la detalii...laughing

| Tmcn a răspuns:

Din ce povesteşti tu aici, mi se pare că-i plac sânii şi fundul tău, nu pe tine.

| cristi62 a răspuns:

Mda..cred ca te place.tu cati ani ai, amorezatolaughing

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru cristi62):

Nu te intereseaza pe tine cati ani am eu. laughing

| cristi62 a răspuns (pentru KittyLoveRx3):

Leaolaughing)

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru cristi62):

devil laughing

| Vallerie a răspuns:

Cred ca te place, insa ar putea doar sa flirteze!

| roxysexy a răspuns:

Imi trimiti si mie o poza cu ei?