| SunnyFlame a întrebat:

Heii TPU...azi o sa am primul meu sarut va rog daca imi puteti da niste sfaturi. dau fundita si voturi la toti love struck

Răspuns Câştigător
| Tzufu a răspuns:

OoolaughingBig day girlhee heepai.pentru inceput cand te intalnesti cu prietenul nu fi foarte entuziasmata sau sa razi,ceva sal sperii,stai linistitahappypentru ca asa o sai dai siguranta ca esti pregatitahappysi, de preferat, asteapta sa bage el primul limbahappySi dupa aia tu^^sper sati fi fost de ajutorhappysucces!big grin

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| biBii07 a răspuns:

Hm, tu prezici viitorul? straight face

| biBii07 a răspuns:

Deniss: ai dreptate laughing))

| louise a răspuns:

laughing aiurea intrebare. dar fie... nu stiu ce te intereseaza tehnici. sau ce? sfaturi... hmmm, fi tu insati si totul va fi bine big hug nu e mare branza tongue

| SunnyFlame explică:

Pentru astia inteligentii :nu nu prezic viitoru.dar stiu ca asta se va intampla. deoarece mi-a spusbatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Denis06 a răspuns:

Poate i-a spus Carmen hara de stie laughing

| maya_9227 a răspuns:

Sa fii cat mai relaxata si mai calma sa tii buzele moi sa deschizi gura si sa nu fii incordatawinking sfaturile mele mult nroc

| anonim_1690 a răspuns:

Pei eu zic ca ar trebui ca sarutul vostru sa fie ceva special mai ales ca este si primul...ar trebui sa ca el(baiatul) sa se te ia usor cu tandretze...sa fie ceva ft special.si daca e si persoana aceia o iubesti cu adevarat te vei simti in al 9-lea cer.succes! funda?

| TheHoRror a răspuns:

Pai...trebuie sa fie un sarut lung(ca el sa te tina minte mereu),daca ai un strugurel cu aroma de capsuni sau zmeura sau etc. ok,sper ca te-am ajutat, pa
p.s:am uitat sa spun sa nu fii tu cea care sare pe el sa il sarute, apropiete usor si putin de el si lasa-l sa faca rastu' pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca orbit de pepene inainte sa te saruti laughing o sa'i placa big grin