| Metaxa24 a întrebat:

Heii TPU!
Cum sa-i dau seama daca un baiat ma place?
Adica ma inteleg f bine cu el,avem multe f multe lucruri in comun,si cand stateam cu el in banca, am inventat noi un fel de leapsa doar intre noi doi, si tot timpul sta langa mine si ma mangaie.
Probabil ca ma place?
Adica spuneti-mi ce credeti :ma place sau nu ma place.
Si daca ma place cum as putea sa-i spun ca si eu simt acelasi sentiment pentru. El.sa fac eu primul pas sau sa astept sa-l faca el?

P.S.:funda pentru. Cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| justsummer a răspuns:

Faptul ca incearca sa stabileasca un contact fizic intre voi poate fi un semn ca te place, dar poate ar trebui sa iesiti undeva doar voi doi unde nu se uita colegii la voi si lucruri asemanatoare si poate in treacat il intrebi daca are impresia ca aratati bine impreuna sau nu?

| Metaxa24 explică (pentru justsummer):

Mersii

| justsummer a răspuns (pentru Metaxa24):

Sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Mai, cand oamenii nu au curaj trebuie sa bea putin. Mergeti la un bairam, dati 2 tequile pe gat si uitati-va unul la altu 10 secunde. Raspunsul va veni singur tongue
Succes!

E clar ca te place dar ii e cam tarsha! happy

| elComandantee a răspuns:

Nu pot spune că te place sigur. Dacă te plăcea îţi dădeai seama de asta, nu erai confuză.
Treci la acţiune şi întreabă dacă sentimentul e reciproc.

| Metaxa24 explică (pentru elComandantee):

Ok dar daca fac eu primul pas nosa para de parca as fi o disperata?
(Ceea ce nu sunt)

| elComandantee a răspuns (pentru Metaxa24):

Nu. Având în vedere relaţia dintre voi doi...

| UngUrU777 a răspuns:

Te place! Poate e timid, incearca tu sa-i spui in fata! Dar daca esti si tu timida zii pe fb mess etc!

| MargretWeis a răspuns:

Oo, daca jucati leapsa, clar te place!