| MariiiT69 a întrebat:

Heii TPU!
Deci vreau sa ma ajutati cu un sfat.
Prin Mai am avut vacanta de la scoala si vrut sa ma combin cu un baiat, iar el cand a auzit a zis sa iesim in oras. Am iesit o saptamana ca si cum am fi fost impreuna si imi zicea mereu ca ma iubeste, iar cand am inceput scoala, nu mai vorbea cu mine deloc. L-am intrebat pe Facebook de ce nu mai vorbeste cu mine si daca ma place si a bagat motivul ca cica nu ma cunoaste bine si ca suntem doar prieteni. Si intrebarea mea este: De ce in saptamana accea iesea cu mine in oras si zicea ca ma iubeste, iar dupa nu ma baga in seama si zicea ca nu ma place si ca suntem doar prieteni?

FUNDOOII! :* :*

Răspuns Câştigător
| BlakeLively a răspuns:

Dobitoci gasesti la toate colturile. Nu este evident? S-a intalnit cu tine doar pentru ca a aflat ca il placi, si a avut sa vada cum ar fi. Incearca sa il faci sa sufere, ca doar e un dobitoc. Bafta!

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Răspunsul la această întrebare se află la el.Recomandat ar fi să discuţi cu el fiindcă noi nu ştim ce simte respectivul băiat, şi putem greşi în orice afirmaţie.
Totuşi, o să-ţi spun părerea mea : Probabil, s-a întâlnit cu altă fată sau nu vrea să se afişeze cu tine când e cu prietenii lui, sau poate nu e hotărât.
Numai bine! Şi să ai o relaţie cu băiatul pe care ţi-l doreşti!

| neutrino a răspuns:

Chiar daca tu esti pasionata de actorie, acest baiat ti-a dat primele lectii. A iesit cu tine, pacalindu-te cu vorbe frumoase, te-a testat ca si pe o masina, nu te-a placut si in final te-a refuzat. Totusi, baiatul e politicos si ti-a spus ca doreste prietenia, dar nu si iubirea ta.

| Ghita_Ioana_Ruxandra_1990 a răspuns:

Inseamna ca iesea cu tine doar ca sa vada ceilalti ca are iubita, si acum zice ca sunteti prieteni pentru ca cine stie ce i-a zis cineva despre tine

| PatroescuLuluLui a răspuns:

Pai imi pare rau sa o spun dar ai fost folosita cel mai probabil. Imi pare rau pentru tine.dar cel mai bine este sa inveti din asta si sa nu iesi cu orice fel de baiat, pentru ca te poate minti.Trebuie sa fi mai atenta sad

| Helenuca a răspuns:

1. Poate s-a plictisit de tine.
2. Pentru ca si-a gasit pe altcineva
3. Poate vroia ca tu sa faci pasul de a-l intreba daca vrea sa fie cu tine...(el fiind timid)
4. E nesimtit si isi bate joc de tine...
5. Te place si ii este rusine sa-ti spuna
6. Poate a vrut sa se imprieteneasca cu tine ca sa se puna cu o prietena de a ta
etc.
Probabil este unul dintre aceste motive big grin