| Blonda00 a întrebat:

Heii :X
Sunt indragostita de un baiat si el de mine, adica si el ma place love struck
Ma tot intreaba daca stau cu el... dar mereu cand ma intreaba asta zic nu dar nu stiu de ce.
Si cand nu vorbim 10 minunte, ma gandesc nu mai la el si ca vreau sa fiu cu el si ma gandescc multt la el love struck si atunci imi vine sa spun da, dar cand ma intreaba el pur si simplu spun nu. laughing
Mie cam teama pentru ca nu am mai avut un iubit pana acum si nu stiu cum e sa ai un iubit...
laughing Deci cum e sa ai un iubit, si ce trebuie sa facii cand iti faci primul iubit? (sunt cam timid)
Si ce ar trebui sa fac? Eu il plac multt :X
Am 14 ani si el 15

Răspuns Câştigător
| ThePuffy a răspuns:

Primul sarut o sa fie scurt, sau cel putin asa o sa ti se para. Totul vine de la sine, o sa stii ce trebuie' sa faci (cand saruti ma refer) chiar daca nu ai mai facut, cel putin asa a fost la mine laughing) si eu tot la 14 ani am avut primul kiss :*

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar limba romana nu iti place? La 14 ani asta trebuie sa fie prima ta iubire.

| gingergirl1 a răspuns:

Ok, nu pot sa nu observ ca exprimarea ta e un pic cam...varza laughing Dar in fine, eu zic pur si simplu sa petreceti timp impreuna sa vezi daca merge.Si nu mai fi asa de timida...o sa ajunga baiatul sa creada ca nu il placi daca tot fugi de el laughing

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Poti lasa relatia pe mai tarziu, sa mai cresti putin, daca tot vrei sa ai aceasta relatie las-o sa decurga incet.

| Resurrection a răspuns:

Stai. esti baiat si esti indragostit de alt baiat?

| Blonda00 explică (pentru Resurrection):

Sunt fataaaaaaaaa

| Resurrection a răspuns (pentru Blonda00):

Aaalaughing

| Blonda00 explică (pentru Resurrection):

Mdaa deci imi daii o data un sfat?

| Resurrection a răspuns (pentru Blonda00):

Fa orice e nevoie sa il tii langa tine, orice sa fie fericit.ce iti trece prin cap dar sa vina din inima.

| Blonda00 explică (pentru Resurrection):

laughing))) tu nu ai inteles...

| Adddaaa a răspuns:

Am trecut si eu prin ce treci tu si eram exact ca tine aceeasi varsta si aceeasi timiditate, dar stii ce am facut eu?
Nu am facut nimic initiam am refuzat orce apropo din partea lui si nu i-am aratat ca de fapt eram topida dupa el, diferarnta intre noi doua e ca eu il cunosteam de ani buni dar nu avusesem ocazia sa il revad o perioada lunga de timp, si ca orce copila ascultam barfele. Sfatul meu pentru tine e sa fi asa cum esti tu ca pana la urma lui asta ii place la tine. Eu am reusit sa stau cu baiatul acela si am avut o relatie frumoasa care desigur ca orce relatie frumoasa s-a incheiat, invata doar un singur lucru nu pune asa mult suflet ca inca esti micuta si vei suferi mult dupa, iar el e doar primul baiat dupa vor mai fi! Sper ca te va ajuta ceea ce ti-am zis :*

| Blonda00 explică (pentru Adddaaa):

Si eu il cunosc de mult, dar nu mi-a placut de el pana acum. el m-a placut primul. si dupa eu pe el laughing... deci sa stau cu el? big grin