| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Imi place de un baiat din clasa alaturata *am fost impreuna dar ne-am certat* si mi-a zis ca inca ma place.
Au aflat si doi baieti din clasa lui.
Dar nu stiu daca chiar ma mai place sau mi-a spus doar asa sad
In ultimul timp se poarta cam ciudat.
Ma cheama in fiecare zi afara
Cand e cu baietii aia si trece pe langa mine se uita destul de ciudat O.o Adica se holbeaza la mine *si el si prietenii lui*
Azi era pe hol, mi-a auzit numele si s-a uitat sa vada unde sunt..si ieri s-a mai intamplat la fel..Eram la sport *eram in clasa cu doi colegi* si el i-a intrebat unde sunt..Si mereu cand trece pe langa clasa mea se uita la mine.
Credeti ca chiar ma place? Dau funda

1 răspuns:
| AIeXxX a răspuns:

Din cate am auzit, clar te place. Incearca sa vorbesti cu el