| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Am fost impreuna cu un baiat doua luni si el stie ca inca il plac.Dar eu nu stiu daca el ma mai place.
Azi cand mergeam la scoala era langa geamul de la clasa lui si se uita la mine..Fix cand am ajuns la clasa mea *el e in clasa alaturata* a iesit pe hol, s-a uitat la mine si dupa a inceput sa se joace cu kendama.
Si la sport se uita la mine intr-una *era cu prietenii lui*..Radea,facea glume,alerga, facea flipuri si dupa se uita la mine.
S-ar putea sa ma placa? Dau funda

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine stie la varsta aia e greu de spus

| MiruD a răspuns:

Eu cred ca da.
Mă gândesc, ce rost ar avea sa te "urmărească " asa?
Nu cred ca si-ar pierde timpul daca nu i-ar plăcea de tine.
Acționează si tu. happy

| PunkGirl030 a răspuns:

Pai momentan nu poti spune asta sigur dar daca vezi ca se baga in seama, sa se dea mare sau pur si simplu sa dea semne ca e invidios cand vorbesti cu alti baieti atunci da este posibil sa te placa

| SugarHeart a răspuns:

E posibil sa te placă. După cum ai descris situatia...nu cred ca ar avea alte motive sa te privească așa.In cel mai rau caz in mintea lui e ceva de genul : "Vai, uite-o iar pe asta!"
Dar chestia aia care se intampla la sport dă de inteles ca te place (după mine) pentru ca baietii in general incearca sa impresioneze o fată.
Depinde si cum v-ati despartit.Adica daca tu l-ai lasat sau el te-a tasat pe tine.

Prea multe variante.E complicată dragostea happy