| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. In vara am cunoscut un baiat. Ne-am sarutat si chestii de genul, insa el a mers inapoi acasa la el. In alt oras, in alt judet. Am mai vorbit noi pe facebook, ne-am mai scris mesaje cu Te iubesc cu love struck :* insa nu mi-a cerut inca id-ul de mess si de obicei eu intru pe el ca sa vorbim. Oare el doar isi bate joc de mine? Pana acum nu apare sa aiba vreo alta iubita. Sa il mai astept? Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are rost sa il mai astepti, ce a fost intre voi seamana mai mult cu o aventura

| RAY a răspuns:

Asa repede te iubesc incredibil serios, ce iubirea lui peste e intre voi doi, poate o dorinta sexuala si atat, o simpla placere

| WildDream a răspuns:

A fost o distractie de vacanta, iar cuvintele te iubesc sunt doar asa. Sfatul meu e sa nu-ti faci mari sperantewinking Poate o sa va mai intalniti la vara si sa va simtiti bine unu in compania celuilalt dar nu cred ca poate fi ceva mai mult de atat.

| Nebunatyca69 a răspuns:

Probabil nu prea intra pe mess laughing

| xNutellaLove a răspuns:

Pai cum adica te`ai sarutat cu el, v-ati trimis mesaje cu "Te iubesc" dar inca nu ti-a cerut id-ul? Pai voi sunteti impreuna sau nu? raised eyebrows

| DeniseDe a răspuns:

Buna eu zic ca ar trebui sa il astepti. Speranta moare ultima.

| Qin a răspuns:

Nu cred că dacă nu îți cere id.ul de mess este un motiv de ași bate joc de tine o.o
Dacă vă înțelegeți și nu pare să aibă o altă iubită..cred că ar trebui să faci primul pas dacă nu are curajul. Poate e mai timid blushing