| zizibela a întrebat:

Am cunoscut un baiat simpatic, am vorbit intai pe mess apoi vreo 2 zile ne-am dat mesaje incontinuu, mi-a spus ca m-a vazut intr-o zi prin oras, ca sunt si mai frumoasa in realitate si ca ma place! In mesaje imi tot spunea ca abia asteapta sa ma cunosca, si am acceptat! ne-am vazut ieri, am mers in prac ne-am plimbat, am stat de vorba, si l-a un moment dat m-a sarutat, i-am zis ca se cam grabeste, apoi a m-ai stat un pic si m-a sarutat din nou i-am raspuns la sarut... apoi am mai mers un pic si ne-am despartit si a zis ca vorbim! Dupa asta nu a mai dat nici un semn, asera i-am dat un mesaj sa intreb ce face, mi-a raspuns, apoi mi-a zis ca face dus si ca vb dupa, am asteptat pana pe la 12 si nimic thinking doar nu face dus 3 ore... i-am dat mesaj ca ma pun sa dorm! Astazi de dim l-am intrebat daca l-am suparat cu ceva si i-am zis ca imi pare rau! Dar nu am primit nici un fel de raspuns! Oare ce s-o fi intamplat? Nu i-a placut de mine? atunci de ce m-a mai sarutat? si cand a plecat acasa m-a sarutat si mi-a zis ca vorbim!sad Voi ce credeti? mersi de raspunsuri:*

Răspuns Câştigător
| dan_2834 a răspuns:

Pai cine stie.daca u zici ca te-a sarutat de mai multe ori, inseamna ca te place totusi. Poate are prietena si nu ti-a zis. Poate s-a gandit mai bine sa vb cu tine sa vada ce fel de fata esti si daca esti mai "buna"decat prietena sa ramana cu tine.ce pot sa zic.doar stii cum sunt baietii.Mai bine nu te mai gandi la el si gata.

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Il agresezi, aseapta ca el sa ia initiativa.

| FirstState a răspuns:

Eu cred ca s-a batut joc de tine