| Sмilеfояме a întrebat:

Heii TPU. Ma ajutati si pe mine cu niste mesaje de dragoste pentru baiatul iubit? Funda! happy

8 răspunsuri:
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

te am dar nu-mi ajunge iti vreau si ce nu ai cand vad cum din iubire atatia ani aduni
esti picatura pentru care ploaia plange in viata mea esti tot esti toate esti infinitul care se prelinge esti adierea vantului sau poate cand te descriu in vorebeu gresesc dasr crede-ma din suflet iti jur ca te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aberatii. Spune-i ca-l iubesti si gata!

| MrSoapte a răspuns:

Esti frumos ca o stele, tu mi-ai rupt inima-n doi...toate sufletele mele, se impart in tu si eu! laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| DiiiaDy a răspuns:

Cele mai frumoase mesaje sunt cele date din suflet nu luate de pe net, cu siguranta el isi da seama cand iei de pe net si cand spui ceva din suflet si crede-ma asta nu-i convine deloc. :*

| RobertoRobby a răspuns:

Nu te supara pe mine, dar nu-i mai da mesaje, arata-i ca il iubesti! nu ma lua in nume de rau...happy

| KoZzZ a răspuns:

Te iubesc da nu stiu cum sa-ti spun asa ca iti zic te iubesc

| ramonika23 a răspuns:

Cand te-am cunoscut mi-a fost frica sa nu te iubesc iar acum cand te iubesc imi e frica sa nu te pierd