| ody a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine cu niste sms-uri frumoase de dragoste pentru iubit, dar nu luate dupa net.Multumesc :*:*:*:*

5 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Iubitule,
Sa-ti spun ceva nu stiu,
Iti scriu doar vorbe de alint.
Nu-s de pe "net" ci TPU,
Caci eu asa ceva nu simt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sentimentele pentru persoana iubita vin din inima. Ce rost ar avea daca ai copia spusele celorlati>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc si te voi iubi mereu! In tine sunt florile si lumina focului, stelele si cintecul pasarilor, linistea dinaintea zorilor. Te iubesc astazi cind stralucesti, te voi iubi mereu asa cum esti:suparacios si curajos:obosit si infricosat, vesel, temator si triumfator! Te voi iubi in toate anotimpurile! Oricum ai fi, imi esti drag! Si fiecare zi linga tine si iubita de tine e un DAR de pret...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate c2rmen sentimentele pentru persoana iubita le faci din inima ce rost mai are? >.<

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate c2rmen sentimentele pentru persoana iubita le faci din inima ce rost mai are? >.<