| Alecsiiia a întrebat:

Heii TPU ma puteti ajuta din nou va rogsad. acum 2 zile v-am spus ca am un prieten cu care ma cam certam si in fine... m-am despartit de el si am realizat ca el chiar ma iubea. ma mai intrebat de 3 ori daca vreau sa ne impacam iar eu am spus de fiecare data "nu" insa acum nu mai sunt asa de sigura de raspunsul meu sigh a inceput sa-mi fie dor de el si sa nu-l mai vad de cateva zilesad va rog un sfat big grin mersi. dau funda:*

5 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Sa dea Dumnezeu sa gandeasca toata lumea ca tine si sa se reintoarca atunci cand vede ca persoana respectiva chiar o iubeste. Din pacate mie mi s-a intamplat opusul sad
Du-te si spune-i frumos ca iti pare rau si ca te-ai gandit mai bine, sunt sigur ca vrea sa vorbeasca cu tine, si daca va intelegeti dati-i drumul ca merge treaba happy

| PsyhoWoman a răspuns:

Eu zic sa discutati poate va mai acordati o sansa happy fa ceva dragut pentru el.

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Asculta-ti inimawinking

| Alecsiiia explică (pentru Mann02):

Mersii dar nu stiu cum sa ii zic...adica nu prea as putea sa o fac sad

| Alecsiiia explică:

Nu e adevarat... nu as fi stat atata timp degeaba