| d3nisa202 a întrebat:

Heii TPU! Ma simt aiurea. Am nevoie sa vb cu cineva straight face Dau funda si voturi straight face CU nimeni nu pot vb despre asta fata in fata straight face Prieteni adevarati numai exista si o sa distruga tot daca le zici un secret. Oricum nu despre asta e vb. E vb despre nenorocita de dragoste waiting! Normalll, nu? Am un baiat in clasa la care tin ft. mult. El nu stie, si multi prietenii mi-au zis ca simte la fel. IN ultimele zile nu l`am bagat in seama, pentru. ca am fost ft. incarcata cu scoala. INainte tot se uita la mine, ma facea sa rad etc. stiti voi! A doua zii cand am inceput scoala nu m`a bagat deloc in seama sa ma faca geloasa, e clar! Dar acum de 2 zile nu prea ma mai baga inseama si tot tachineaza alte fete etc. Ce are? Chiar ma face sa sufar straight face e alegerea lui, stiu. NU vreau sa par o obsedata din aia, dar il vad cum se uita la mine cu ochii lui calzii si albastrii la alte fete, cum le face sa rada si din glm. lui prostee dar amuzantelaughing si il vad cum se distreaza in preajma lor si asta chiar ma doare. Ma simt ft. aiurea, ma simt ca un nimic! Credeti ca a renuntat la minestraight face Habar nu am ce sa mai cred. Ma gandesc la asta intruna si parca totul frumos a disparut din preajma mea. Help straight face Apreciez orice rasp :*

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Pai daca tu l-ai ignorat ce vrei, el a crezut ca nu te intereseaza persoana lui si el a mers mai departe, aici cei drept tu ai gresit (fara sa vrei) si tot tu va trebi sa faci cv. Ce ai descris tu mai sus e gelozie, inseamna cum ai zis si tu ca ti mult la el, eu as zice ca ar fi bine sa incepi sa il bagin si tu in seama mai mult iar dupa cateva zile sa il iei deoparte undeva mai retras si sa ii zici ce simti tu pentru el si dupa veti fi impreuna si totul va fi frumos daca nu te dai inapoi cu chestii de genul ca mi-e rusine si altele. Deci vb cu el timp de cateva zile, tineti legatura strans si apoi ii zici ce simti tu pentru el.
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

3 răspunsuri:
| Darius19002 a răspuns:

Buna. Uite da-mi idul tau de messenger si mai vorbim acolo. Poate te-as putea ajuta.

| zăGhost a răspuns:

După ce-l ignori, te miri că le bagă pe altele în seamă? Eu cred că tu ai greşit. Dacă vrei atenţia lui, oferă-i tu prima atenţia ta. Du-te la el în pauză şi vorbeşte, sau glumeşte cu el. Dacă faci asta, vei avea parte din nou de compania lui.

| kurtdcbn a răspuns:

A sad complicaat cu baietii astia. fiii si tuu mai draguta cu el dar subtil sa nu vada ca asa deodata ti-a venit tie laughing usor mai zambeste-i si tu discretwinking