| Chaty a întrebat:

Sunt cam comfuza deci va cer o parare, nu critici.
Am 15 ani si imi place un baiat. Sunt cam timida(foarte) si nu pot sa ma bag asa in seama oricum si sa ii zic ce simt. El e venit in scoala din semestrul II. De vre`o saptamana am observat ca, cand trec pe langa el, sau cand sunt prin preajma...se uita mereu la mine. Acum 2 zile am avut banchetul si speram sa se intample ceva...
Toata seara (noaptea) m`a urmarit cu privirea. Totul a fost ok, chiar a si vorbit putin cu mine. Asta pana sa ma vada dansand cu un prieten de`al lui. Atunci a invitat la dans diferite fete (prietene cu mine). Ba chiar a si refuzat sa danseze cu mine si parea cam nervos cand m`am apropiat de el.

Voi ce parare aveti? Ce cimte pentru mine si ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| June_3537 a răspuns:

Iiilove struckce dragut, da, cred ca ii place de tine si ca incerca sa te faca geloasalaughingsi in legatura cu tine.pai nu prea poti sa faci mare lucrusad.asa suntem noi, mai timide.acum nu poti sa te duci sa-i zici ca-ti place de el,nu?oh go on,in fine,ar trebui sa ii zambesti,sa te uiti in ochii lui cand vorbiti, cine stie, poate prinde curaj.
Bafta!:*

5 răspunsuri:
| st3lu07 a răspuns:

E doar o lupta de orgolii, e clar ca va placeti reciproc si ca l-a deranjat gestul tau. Incearca sa comunici cu el si arata-i ca dansul de atunci dintre tine si tipii respectivi a fost doar un dans nevinovat. Acum e timpul ca tu sa faci primul pas si sa arati ca iti pare rau. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,eu cred ca te place si cand ai danasat cu prietenul lui a fost gelos si de aceia a danssat cu prietenele tale.big grin

| victorsogepola a răspuns:

Eu zic \sa te reprofilezi pe fumei si sa mergi pe santier

| xbox32 a răspuns:

El sigur te place dar nu te du tu prima la el.lasal sa faca el primul pas.tu doar zambestei si imbracate cat mai sexi sa se topeasca cand te vede

| xbox32 a răspuns:

Te place f mult si e in acelasi timp gelos. spune-i u in fata ce ai de spus. daca te vrea sa lupte ptr.ca ma gandesc ca esti frumoasa.e mort dupa tine.tio spun din proprie exp.mi s-a intamplat cand eram tanar de varsta ta.