| Laura123235 a întrebat:

vroiam sa intreb ceva doar din curiozitate ce parere aveti despre ceva! eu cand sunt la scoala merg in pauza cu prietena la magazin si la magazin il mai vad si pe fostul iubit.cand e in preajma mea mereu se da mare si vrea sa il bag in seama.eu acum nu mai simt nimic pentru el mai ales ca el mai e cu o fata dar cand e cu fata aia mai mult se uita la mine asa ca nu prea as vrea si fiu cu el.intrebarea e daca fac bine ca nu il bag in seama cand el tot incearca sa fie bagat in seama.odata a iesit cu o fata in pauza dar cat vorbea cu ea mai mult se uita la mine si totusi, nu as vrea sa fiu cu el pentru ca se da la multe fete iar uneori e afemeiat.sper ca ati inteles ceva si eu ce vreau sa inteleg este daca pana la urma merita sa ii dau atentie sau nu acestui baiat. funda cel mai rapid raspuns

2 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

U sti deja raspunsul la intrebare dar, si orice as pune eu acum nu tiar afecta gandirea, ce vrei cu cu adevarat sa afli este o parere si parerea mea este ca u ai sub 17 ani (cel putin asa cred eu iarta-ma daca gresesc) si parerea mea este ca nu ar trebui sa ai vreo relatie cu cineva pana la 17 ani asa ca...

| SolitarHacker a răspuns:

Foarte bine faci... nu te Meritawinking si parerea mea e sa l eviti pe cat posibil poate ca meriti ceva mai bun... si el stie asta si de aia incearca sa, se afirme cand esti prin preajma (incearca sa arate lumii din jur ca el e COCOSUL laughing) ) am trecut si eu prin asta in generala big grin