| Krosa a întrebat:

Heii :*
TPU, mie imi place de un baiat rau :o
Si vreau sa-mi spuneti cateva chesti despre baieti rai
Inafara de baieti rai nu isi arata sentimentele, sau ceva de genul.
Funda!

8 răspunsuri:
| Krosa explică:

Si sa nu fie luate de pe net

| neutrino a răspuns:

Baietii rai sunt foarte sentimentali daca au fata de cine.

| Hakuouki a răspuns:

S-ar putea sa-ti rupa coastele la prima cearta, o sa faca glume de genul "taci, ca te ard cu tigarea", nu vei fii niciodata nici prima nici singura, de chestiile mai indecente nu pot spune, ca imi sterg adminii comentariul, dar vor fii multe de acest gen.

| Green66 a răspuns:

Daca acel băiat rău ascultă manele și are 20 de cuvinte in vocabular, șansele ca eu să te văd la știrile de la ora 5 sunt de 99, 1%.

| Rony56 a răspuns (pentru Green66):

rolling on the floor bun raspuns

| 4343gddhkied a răspuns:

Depinde cat de rau e baiatul. Personal cred ca orice baiat rau ascunde un trecut :\ greu! Incearca sa ii cunosti sufletul, si povestea si o sa vina de la sine, daca va simti la fel pentru tine! Succes :**!

| somebodythatiusedtoknow a răspuns:

Baietii rai sunt cei mai dulci parteneri de viata, atata vreme cat stii cum sa te porti cu ei. Fara controale, fara gelozie, posesivitate, nu le ingradi libertatea si dreptul de a face ce-si doresc si cand isi doresc. Daca respecti cateva reguli in relatia cu ei, totul merge struna. Nu te purta ca si cand ti-ar apartine, pentru ca ei detesta asta! Fii afectuoasa, dar nu exagera. Se va simti agasat si va considera ca-i iei aerul. Poarta-te cu limitele cuvenite si nu uita niciodata ca, la urma toata, e tot baiat si el si are aceleasi nevoi.

| eduard1 a răspuns:

-Băieţii răi amestecă votca cu bere.
La 40 de ani amestecă nisip cu ciment.