| MariaRawr a întrebat:

Heii TPU! happy Revin cu o alta problemuta... Imi place de un baiat, destul de mult, dar nu il pot vedea decat 2-3 ore pe saptamana, la cursul pe care il urmam amandoi, si unde ne-am intalnit. La inceput nu simteam nimic pentru el, dar acum am fluturasi in stomac de cate ori il vad. Si cred ca ma place. Adica. El a inceput cu faza cu "Sa ne pupam pe obraz cand ne vedem si cand plecam de la curs" laughing Si numai pe mine ma suna/imi da mesaj cand vrea sa afle ceva si acum 2 dati stateam unul langa altul si citeam ceva de pe aceeasi foaie si el se tot apropia un pic de mine, si eu de el si la un moment dat a facut faza aia cu " Ce somn imi este" dar in loc sa ma ia in brate a pus mana undeva langa mine. Stiu ca suna copilaresc tot de am zis laughing dar chiar imi place de el si as vrea sa stiu daca as avea vreo sansa sa ma placa. (P.S. : Maine am acel curs, cum ar trebui sa reactionez ca sa pot sa aflu daca ma place? )

Răspuns Câştigător
| Rianana a răspuns:

Fi tu! Poate vrea sa o ia mai usor, poate vrea sa descopere daca are o sansa la tine, lasa-l pe el sa-si faca treaba si daca e ceva intrevi si tu cu restul. Dupa ce ai povestit tu acolo eu zic ca te place happy. Adica de ce ar vrea un baiat pupicuri de la o fata pe care nu ar place-o. Eu zic ca da exista acea chimie intre voi. Discutati si pe tema dragostei vezi cum reactioneaza. Pupu :*

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pupa-l mai mult

| Lorena7712 a răspuns:

Buna.
Tot ce trebuie sa faci e sa fii tu insati! Lasa-l sa vezi ce face, cum se comporta. Insa daca numai cu tine sta si etc ce-ai mai zis tu pe acololaughing, inseamna ca simte ceva pentru tine. Parerea mea. :*
Sper ca te-am ajutat.