| OmgThisName a întrebat:

Heii tpu.ro. Dupa cum stiti azi a inceput scoala. Sunt in a 8 a.Am aflat ca avem o noua colega in clasa, pe care o stiu de 2-3 ani din cartier dar nu am vb niciodata cu ea. Problema este ca imi cam place de ea. Cum as putea sa ii spun ca e frumoasa si-mi place de ea? Nu vreau sa fiu cu ea sau ceva de genu, are prieten. Dar vreau sa stie ca o plac, si s-o fac sa ma bage in seama. Dau funda raspunsului care-mi place cel mai mult. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Castanul a răspuns:

Ai putea sa o ajuti si sa vorbesti cu ea pe diferiferite teme si sa o faci sa isi dea seama singura. Nu e nevoie sa ii spui

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Invit-o la un suc si acolo ii spui tot oful tau.

| Radu_Marius_1994 a răspuns:

Si eu sunt a 8-a si cum vine examenu mas cunoaste mai bine cu ea si as invitao undeva sa invatam impreuna si asa te cunosti cu ea mai bine ( si de ce nu deveniti buni amici ) dupa care incerci sa stai cat mai mult in preajam ei. happy sper sa fie de ajutor

| OmgThisName explică:

M-as fi dus la ea s-o bag in seama, dar mi-e sa nu ma respinga...

| OmgThisName explică:

M-as duce la ea s-o bag in seama, dar mi-e teama sa nu ma respinga...

| ComoarA a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Si eu sunt pe clasa a 8 -a si imi place de o fata dar nu stiu cum sa ii spun. Dar in cazul meu nu are prieten laughing deci eu zic s-o iei mai ușor sa o inviti undeva si sa va cunoasteti mai bine si sa deveniti prieteni buni.