| Albãstriţaxx a întrebat:

Heii TPU.
Sa va spun asa foarte pe scurt.
Eu il plac - El nu ma place = Noi doi suntem DOAR prieteni.
Asa..mereu cand intra pe mess. vorbim.Ce sa il mai intreb? Si nu vreau raspunsuri gen : pai intreaba-l ce filme ii plac, ce muzica ii place.
Vreau SUBIECTE.
Fundita la cele mai bune :*

6 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

SA iti raspund pe scurt :
Nu te place + nu gasesti ce sa vorbesti cu el => nu e interesat sa vorbeasca cu tine, daca ar fi interesat atunci ati avea ce sa vorbiti, cred ca mai bine l-ai lasa in pace o vreme.

| neutrino a răspuns:

Te chinui degeaba: baiatul nu este interesat de tine sau nu este capabil pentru o eventuala relatie. Nu incurca notiunea de prieten cu aceea de, cel mult, amic.

| kx123 a răspuns:

Puteti vorbii despre :
Pasiuni ale voastre
Talente
Scoala
Profesorii de la scoala
Prieteni
Sunt foarte multe subiecte abordabile.

| stef112 a răspuns:

Poi poti as SUBIECTE de bac, evaluarea nationala... Poti sa iti iei o carte cu SUBIECTE cu mate si romana... scuze scuze nu m-am putut abtinebig grinlaughing

| PrESeUS a răspuns:

Vorbeste despree ce ii place lui!

| Mariiuta a răspuns:

De cati cm o arewinking