| anonim_4396 a întrebat:

Ok, deci am facut cunostinta cu un tip de la mine de la liceu pe facebook (eu il stiam pe el de mai mult timp, dar el nu) si am stabilit ca luni sa ne intalnim in pauza.pentru ca el nu ma recunoaste. happy
Uhmm, cum pot intra in vorba cu el? :-o E mereu inconjurat de o gramada de prieteni si nu stiu cum sa ma prezint. straight face Sa zicem ca m-am prezentat si pe urma? Ce subiecte sa bag? Ca deja stiu tot cei ii place sau nu.am vb pe mess laughing Imi place super mult de el si vreau ca si el sa ma placa. Ar fi bine sa ii spun ca il plac? big grin
Fundita!

2 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Da...cred k da.ai putea sa ii spui k il placi.de restul se ocupa ellaughing. serios acum:s-ar putea el sa te intrebe ce il intereseaza...bafta.bye bye:*love struck

| oAndyy a răspuns:

Ar trebui mai intai sa va cunoasteti bine. Mai asteapta juma' de an si vezi daca te intreaba daca vrei sa fiti impreuna. Daca nu, cand te simti pregetita, spune-i. Daca spune ca e o prostie incearca sa il faci gelos.
Funda?