| malinadaiana a întrebat:

Heii TPU, scuzati categoria doar ca e cea mai populatahee hee
am si eu nevoie urgent de un raspuns! dau funda! :*

Am o tema la franceza:" ce semnifica franta pentru noi? "si am facut cam o pangina.mai am nevoie de cateva idei...cine ma poate ajuta? dar repede!puppy dog eyes nu vreau sa imi dati link.uri sau chestii de genul ca deja am cautat pe toate site. urile! plz puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Mik3 a răspuns:

Pai franta pentru majoritatea inseamna locul unde magia si romantismul pluteste, locul unde fiecare se simte parca in alta epoca, locul unde vremea e superba si atunci cand ploua....etc. big grin

| malinadaiana explică (pentru Mik3):

Mai spune cateva cuvinte si iti dau funda!hee hee)

| Mik3 a răspuns (pentru malinadaiana):

laughing) Franta pentru mine inseamna " :X " :*

3 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

N-ai cautat pe destule, be sure!