| TeiiaStypayhorlikson a întrebat:

Urgent, am nevoie sa stiu cum se capata virusul cu numele "Calul Troian "? Va rog, spune-ti-mi ca nu vreau sa-mi pierd calculatorul..

Scuzati categoria, dar este cea mai populata

Răspuns Câştigător
| Bianca4926 a răspuns:

Te poti proteja de Malware prin descarcarea celui mai bun antivirus, Norton Professional
P.S:Malware-ul contine spyware si Cai Troiani
Ca sa te feresti de ei nu juca niciodata Mentin de orice fel sau jocuri care apar ca reclame, de ex Trojan 2, ele sunt de tip MMPPROG, care afecteaza calculatorul. FUNDA?

| catanaandrei a răspuns (pentru Bianca4926):

Fugiti ma de aici cu nortonul vostru cel mai post anti virus pe care l-am vazut vreo data

| TeiiaStypayhorlikson explică (pentru Bianca4926):

Dar eu nu joc Metin! Da, iti dau funda, si mersi de raspuns

| TeiiaStypayhorlikson explică (pentru catanaandrei):

Andrei, eu am AVG, nu norton, si totusi, a gasit cai troieni in sistem, si nu joc jocuri tip reclama

| Bianca4926 a răspuns (pentru TeiiaStypayhorlikson):

De la cai troieni mie mia explodat calculatoru

| TeiiaStypayhorlikson explică (pentru Bianca4926):

Cum asa?

| Bianca4926 a răspuns (pentru TeiiaStypayhorlikson):

Pardon nu mie lu ana, prietena mea, da e adevarat, am fost de fata, sfaraiau firele apoi faceau scantei si a explodat

| TeiiaStypayhorlikson explică (pentru Bianca4926):

Mama ce nasol

12 răspunsuri:
| mmmlucy a răspuns:

Nu e bun nici AVG nici Notron.Antivirusul Avast e cel mai bun.

| TeiiaStypayhorlikson explică (pentru mmmlucy):

Pai si pe net e cu plata Avastul.

| catanaandrei a răspuns (pentru TeiiaStypayhorlikson):

Pe net gasesti avast gratis cu licenta pe 30 de ani il folosesc si eu in presenta si il am de 2 ani instalat si merge forte bine

| TeiiaStypayhorlikson explică (pentru catanaandrei):

Aha, mersi mult

| avymoise a răspuns:

Anm aceias problema cu virusu asta troian cu scap de el cine stie sa ma ajute va rog am descarcat adwcleaner si scaneaza dar greu