| Laviy a întrebat:

Heii TPU... Voiam sa va intreb, ce parere aveti despre barbatii care lovesc o femeie, daca acea femeie il inseala, nefiind casatoriti, avand doar o relatie. Mie una nu mi se pare drept. astept parerile voastre :* Funda la cel mai inteligent raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu cred ca, calea de a rezolva aceasta probleme trebuie sa fie una atat de dureroasa.Trebuia rezolvata prin calea comunicarii.

| Laviy explică:

@Phantom Si barbatii care inseala femeile? Ei ce merita, ei nu merita omorati in bataie, nu? Ei sunt smecheri daca au mai multe femei, dar femeile sunt curve daca insealawinking

| Laviy explică:

@Crocodinozaurul.Eu is curva?raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimEsteEu a răspuns:

Un barbat n-ar trebui sa dea intr0o femie cu toate ca-l inseala; cu toate ca sunt casatoriti.Practic e o rusine pentru specia masculina daca trage intr-o fata.Asta o fost parerea mea. Funda?

| andrei98_3361 a răspuns:

Da e nedrept sa loveasca o femeie dar nici ea nu trebuie sal insele daca il yubeste altfel e o 'pitipoanca' aste e parerea mea