| Jko4r a întrebat:

Am primit cadou un telefon Lg Optimus Sol. Ce parere aveti despre acest telefon? Este bun? Dau funda+ vot inteligent. Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Iulia20 a răspuns:

Pai am avut si eu este foarte bun frumos are camera de 5mp are cam tot ce ii trebuie unui telefon chiar si mai mult si e si take... sper ca te-am ajutat sal porti sanatoswinking

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Ăsta da cadou! Este f bun şi are şi un design de nota 10.

| GabyAdicaEu a răspuns:

Eu zic ca este un telefon bunicel referior la rezistenta, este bun referitor la preformanta, si interesant referitor la aspect!

| sebastian1999 a răspuns:

Este fb. bun
funda +vot

| SteffGabyy a răspuns:

Este foarte bun am si eu de 2 ani si nu a patit nimic si e foarte bun pentru ca tine pana la 7 zile bateria