| nomerson a întrebat:

de cateva zile ies cu gasca de prieteni(fete si baieti) printre care este si o fata pe care o plac foarte mult... am incercat sa fiu cat mai pe placul ei, aranajat mereu, fara glume proaste, in primele seri parea ca simte la fel, dar acum a aparut un baiat de 18 ani(mentionez am 16 si ea tot 16 ani) care o vorbeste mai mereu de rau, dar care a fost mai rapid ca mine, si cu toate astea doar s-a sarutat cu el nimic mai mult (relatie sau altceva), ce ar trebui sa fac

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vb cu ea si sa ii explici situatia si sa o intrebi cu tupeu daca ea are aceleas sentimente pentru tine, pentru mai multe informati cautama la id:flory_pustoaica25

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In general, fetele se simt mai atrase de baietii cu tupeu, pentru ca cred ca ei pot contola orice situatie, se simt protejate alaturi de ei. Tu ai facut tot posibilul sa ii faci pe plac insa adesea asta nu e suficient.Trebuie sa ai si putin tupeu.Nu din ala grosolan.Sa stii ce vrei si sa lupti pentru acel ceva
Mare lucru nu prea mai ai de facut.In eventualitatea in care ea afla ca si tu o placi, se va simti minunat ca are de ales intre doi. Oricum il va alege pe tipul mai mare, chiar daca tipul barfeste si cine stie ce intentii are.Mai cautawinking

| SlowLikeSnow a răspuns:

Daca tu crezi ca simte ceva pentru tine poate ar trebui sa-i spui. Si inca ceva fetelor (celputin celor din anturajul meu) le place sa faca baietii gelosi si dupa reactiile lor isi dau seama daca ei simt ceva pentru ele. Ai putea sa te dai drept admiratorul ei secret pe net avident cu alt id. Altceva nu stiu ce sa spun

| Dede_8362 a răspuns:

Fetelor le plac baietii cu tupeu si care par inaccesibili pentru ele:-p acuma...depinde si cum arati...