| ChochooDllkkk a întrebat:

Heii Tpuu! Ieri fostul meu i-a spus verisoarei mele ca vrea sa ne impacam, seara mi-a trimis mesajj. cu" Cf?". El poate chiar mai tine la mine?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca inca tine la tine, probabil acum si a dat seama ce a pierdut si te vrea inapoi

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt sanse sa tina la tine sau pur si simplu te-a intrebat ce faci fara nici un motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce cauza este fostul?

| ChochooDllkkk explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca el credea ca mi-am batut joc de el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ChochooDllkkk):

Daca nu ne scrii toata povestea nu avem cum sa ne dam seama dca mai tine la tine

| ChochooDllkkk explică (pentru anonim_4396):

Ok., Spune-mi ce vreii sa aflii,, adica pune-mi intrebarii, ca nu stiu cu ce sa incepp! laughing :*:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru ChochooDllkkk):

1.Cati ani ai?
2.De ce crede ca ti-a batut joc de el?
3.Cat timp a durat relatia voastra?

| unknøwn a răspuns:

Da.
Ţine la tine atâta de mult încât îi e lene să scrie toată întrebarea.
Se rezumă la 2 litere, atâta de importantă eşti pentru el, încât să economisească alea 2 secunde în care ar mai fi scris şi restul de 4 litere.

| Sorinacio a răspuns:

Da.