| xFaith a întrebat:

Heii happy.
Urmeaza sa fac revelionul cu varul meu si cu niste prieteni de-ai lui. Cum sa spun. imi place de unul din prietenii varului meu. doar ca... nu stiu cum sa reactionez. am observat ca este genul de baiat timid. dar are si o latura mai crazy laughing. Ce spuneti? happy cum ar trebui sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Daca iti place de el incearca sa te imbraci mai sexy si sa ii dai de intels ca iti place de el.Invita-l la Dans, stai pe langa el, sarutal, atingel pe mana. Pana la urma asta e Farmecul Tineretii.