| ღஜღpikapikaღஜღ a întrebat:

Heii.^^
Voi credeti ca mai exista iubire in ziua de azi!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu exista iubire.Numai nevoi personale tratate sub pretext de iubire.Asa ca nu te amagi degeaba.

18 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Buna.Normal ca exista. Iubirea exista in orice♥

| LaLaura a răspuns:

Buna.
Peste tot in jurul tau este iubirea, asta daca ai ochi sa o vezi, nu ma refer doar la iubirea fata de partenerul tau.
In orice zi este iubirea, dar trebui sa o cauti si sa iti dai seama cand "o prinzi", nu sa treci pe langa ea.

| RAY a răspuns:

Acuma daca toata lumea a spus da eu spun nu, sa fiu cel negativ, exista doar interese sexuale si financiare

| LoveSleep a răspuns:

Da.

| Doub a răspuns:

Presupun ca te referi la iubire adevarata. Da, exista. Rar, dar exista.

| Lawliet14 a răspuns:

Da' bineinteles!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi tu mandro... mai bine inveti din viata. Decat sa stii prea multe sa iubesti mai putin mai bine nu stii prea multe si iubesti cu adevarat. Lasa-te de TPU si descopera iubirea altfelhappy noi te iubim.

| ღஜღpikapikaღஜღ explică (pentru anonim_4396):

Ai de mine. Am timp sa invata ce e iubirea. Da mno, erau si eu curioasa, sa aflu ce credeti voi...:/

Răspuns utilizator avertizat
| fqwaf a răspuns:

Da, mai exista. Intrebarile mele pentru tine sunt : Sti ce este iubirea?
Ai trait vreodata iubirea?

| ღஜღpikapikaღஜღ explică (pentru fqwaf):

Huh. nu, eu n-am simtit asa ceva. Dar parintii mei mereu spun ca, iubirea nu mai exista pe lumea asta

| fqwaf a răspuns (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Dar parinti tai se iubesc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru fqwaf):

Da tu ai trait-o fa?

| ionutzz223 a răspuns:

Buna!
Parerea mea este ca nu prea m-ai exista iubire pura. doar interese acuma asta e parerea mea din ce vad eu in lumea asta...Dar poate tu ai alta perceptie asupra lumi oricum tineretul din ziua de azi ma dezgusta.

| AlexandruIonut004 a răspuns:

Bineinteles ca exista. Eu, spre exemplu, am iubit mult.happy

| Kitty025 a răspuns:

Da exista! Doar trebuie sa gasesti persoana potrivita cu care sa traiesti acest sentiment superb! :*