| XPannnda a întrebat:

Heii... Voi credeti in fantome? X_x. Adica exista? big grin

Răspuns Câştigător
| jojojojome546 a răspuns:

"fantome" zicerea populara,spirite fara pace,entitati,da eu zic ca exista,adica, toate au un sambure de adevar, fenomene stranii de unde crezi ca a pornit pe discovery? exista normal ca exista, sau daca pe mine nu ma crezi documenteaza-te bine si inceraca sa vezi una cu ochii tai, inspecteaza ce crezi ca nu e in regula.succes happy

| XPannnda explică (pentru jojojojome546):

Păi cred ca am vazut una. nu stiu clar poate era imaginatia mea. Dar cum fac sa vad una?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantomele nu exista.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Exista, dar sa nu iti inchipui ca trebuie sa infingi in covor vreo 12 lumanari ca sa formeze un cerc, apoi sa te asezi in mijlocul lor si pac, vezi fantome.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Desigur că există.Şi eu sunt o sirenă de asemenea.

| usuk a răspuns:

Cred in ele la fel cum cred si in diavol
hai sa lasam prostiile astea de copii mici

| Neberius13 a răspuns:

Nu ştiu nici eu dacă cred, o să-l întreb pe fred, varcolacul, el trebuie să ştie... ok acum serios n-am idee

| w0nderboy a răspuns:

Ce gândire puerilă.

| Smo3keWeeD a răspuns:

Eu cred.Intr-o seara am vazut pe perete o cruce fosforescenta pe o parte.De atunci am inceput sa cred in ele.Si de multe ori auzeam pe cineva care ma striga.Dar mai nou il strig si eu pe el laughing)))))))

| AngelAndreea a răspuns:

Nu cred.

| OdetteAndreea a răspuns:

Http://hellspit.wordpress.com/2008/07/10/fantome-strigoi-si-stafii/

Parerea mea este ca ele nu exista. Asa cum nici vampirii nu exista, insa legendele/miturile/basmele legate de acestia sunt foarte interesante, mai sa le dai crezare.
Cred ca ai avut o halucinatie sau ceva. :)