| hellokityy a întrebat:

Vreau sa stiu daca atunci cand te dezvirgineaza un baiat te doare. Vreau sa stiu cat mai multe pentru ca mi-este frica atunci cand va veni momentul.

Răspuns Câştigător
| Ru_6428 a răspuns:

Depinde de fiecare, de organismul fiecaruia. si daca stai relaxata si el te iubeste si tu il iubesti, si este atent cu tine. uiti de tot, si nu te doare, trebuie doar sa stai relaxata si sa nu te gandesti la asta!

5 răspunsuri:
| ticu a răspuns:

Nu doare ff tare dk va 'incalziti' vreo ora minimwinking
dupa cateva zile cand va f... din nou o sa doara dk n-aveti rabdare d un preludiu indelungat
winking:*

| Alexa_6372 a răspuns:

Depinde si de tinewinking nu trebuie sa stai incordata si cu teama ca " vai ce ma fac? daca ma doare?" intr-adevar doare dar e o durere suportabilawinking nu ai dc sa iti faci grijihee hee la un moment dat tot o sa se intample :*

| ancutzyka a răspuns:

Este chiar foarte najpa sa stii pentru atunci cand tio baga acolo te doare ffrau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei drept am auzit ca la inceput doare foarte tare de ex in fnd trebuie sa ti`o bage de vre`o 10 ori am auzt ac sa ti se lase

| tanti_5026 a răspuns:

Pai daca o sa fi ca mine o sa te doara ingrozitor...adica s-a chinuit aproape 2 ore rolling eyes pentru ca ma durea groaznic, da acum depinde de fiecare organism in parte si daca o sa fi "stramta" o sa fie mai dureros, dar priveste partea buna...nu a murit nimeni din asta, asa ca iti urez multa bafta si stai linistita, totul o sa fie bine dupa kiss