| darkprincesskiss a întrebat:

Am o relatie cu un baiat de cativa ani si de ceva timp fosta lui iubita a inceput sa imi urmareasca povestile pe Instagram. Oare mai simte ceva pentru el, ea este cu alt baiat, sau din pura curiozitate se uita sau... Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De unde să știm ce simte ea?

| Freya1 a răspuns:

Pur si simplu e curioasă poate, sau cine stie.Intreaba-l si pe el ca o cunoaste mai bine.

| Werrich a răspuns:

Hei, fosta lui iubita este geloasa ca el si-a gasit pe altcineva iar ea nu. Sfatul meu este sa o blochezi, gelozia duce de multe ori la acte violente.

| dimdem a răspuns:

Nu ar trebui sa conteze. daca ai incredere in el, nu are importanta ce curiozitati are ea despre voi sau ce simte. daca sunteti impreuna de cativa ani, nu are nicio importanta iar sansele ca ea sa mai simta ceva sunt mici si irelevante.

| XxAndreixXx a răspuns:

Doar de curiozitate se uita, dar mai bine ar fi sa o blochezi ca sa nu ai nicio treaba cu ea