| fgjgvkbugn a întrebat:

Heiii... Am si eu o intrebare poate o sa vi se para stupid dar tot ma nelinisteste aceata problema. Deci...tin sa mentionez ca am aproape 19 ani si sunt impreuna de 6 luni cu prietenul meu si il iubesc nespus de mult, la inceput cand ma vedeam cu el facea in asa fel incat sa ma excite si eu nu prea vroiam si ii spuneam sa ma lese in pace. Dupa ceva timp am inceput si eu sa ma gandesc la sex si nu stiu ce sa fac as vrea sa imi incep viata sexuala dar ma tem pentru ca sunt virgina. Sunt convinsa ca o sa raman cu el toata viata si asta ma determina sa imi doresc lucru asta el mi.a spus ca o sa ma astepte cat e necesar dar eu imi doresc acest lucru si nu stiu ce sa fac imi puteti da un sfat? va rog e urgent...pup

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te asigur eu ca nu veti ramane toata viata impreuna, omul nu e proiectat sa fie monogam, tu cand vei da de gustul sexului vei dori sa incerci si alti carnati nu doar sa ramai blocata la unul, trebuie sa te diversifici

| LaLaura a răspuns:

Daca te simti pregatita, atunci fa-o, nu ai de ce sa iti fie frica, trebuie sa nu te gandesti la nimic si sa te relaxezi, el sa te excite destul de mult, folositi un lubrefiant pe baza de apa ( te ajuta mult mai ales pe tine, nu o sa te mai doara asa tare) si foloseste neaparat prezervativ ( chiar daca e pentru prima data, este un risc destul de mare sa o faci fara protectie, si e o minciuna ca prezervativul taie placerea). Iar pentru atmosfera lumanari parfumate, si o muzica buna pe fundal ( melodii mai exitante, te exemplu hess is more - yes boss), restul o sa vina de la sine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce esti asa sigura la 18 ani ca o sa ramai cu el?

daca iti doreai asa mult sex cu el nu ne mai intrebai pe noi

| Emilian65 a răspuns:

Daca iti doresti sa faci sex cu el, spune-i nu-l mai tine asa de incordat.

| grab a răspuns:

Incepeti prin a petrece serile impreuna la el sau la tine pana in noapte intr-un mediu foarte intim si din ce in ce sa va apropiati mai mult si mai placut. o sa vezi ca dupa cateva seri de genul asta o sa va intelegeti din priviri si totul vine de la sine asa de perfect incat nu o sa uiti toata viata. succes!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sunt convinsa ca o sa raman cu el toata viata laughing cea mai buna gluma. te rog frumos, trezeste-te laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ramai cu el toata viata rolling on the floor. macar de ai fi prima sau ultima care se minte asa.

| NameHarris a răspuns:

Esti tu asa sigura ca o sa ramai cu el toata viata laughing

| Skilline2012 a răspuns:

Buna! Nu cred ca o sa ramai cu el toata viata si iti recomand sa iti incepi viata sexuala daca el te iubeste si tu esti pregatita, in plus ai varsta potrivita. Bafta!