| finsta0f a întrebat:

Heiii, este o problema dacă fac dragoste cu iubitul meu des? O facem aproape zilnic, uneori de 5-6 ori pe zi, ma tem sa nu se plictisească de mine, suntem de 8 luni împreuna

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Nu cred ca constituie o problema ba chiar as zice dimpotriva, aveti o viata sexuala activa, sunteti impreuna de 8 luni, va iubiti, sunteti pasionali, va intelegeti, aveti incredere unul in celalalt.Parerea mea este sa va bucurati in continuare de aceste momente la maxim si sa lasati totul sa decurga de la sine ca si pana acum, in legatura cu plictiseala, nu cred sa se plictiseasca de tine atata timp cat voi va iubiti cu atata pasiune, de 5-6 ori pe zi e wow, bravo voua.Multa sanatate!

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam des, sincer. Adică nu înțeleg rostu, nu vi se termină zilele. laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La o asemenea activitate intensă, se termină cu plictiseală.
Așa că, teme-te.

| Emilian65 a răspuns:

Daca se poate sa faceti sex de mai multe ori pe zi, faceti! Nu va afecteaza cu nimic sanatatea voastra.

| Celcestietot a răspuns:

O să se cam plictisească de tine. Tu de ce nu comunici cu el? Te pomeni că îți este rușine laughing laughing laughing.

| finsta0f explică (pentru Celcestietot):

Comunicam, chiar foarte mult, am întrebat doar dacă este o problema

| Celcestietot a răspuns (pentru finsta0f):

Eu zic ca ar fi, acum conteaza parerea lui.

| Sofer a răspuns:

Dacă tu sau el inițiați partida, eu cred ca nu o sa se plictisească de tine dacă aveți o viata sexuala activa.

| LPCTSTR a răspuns:

N-ar trebui, desi sunt sigur c-o sa-l lase organul pe iubi. Tu poate esti capabila de orgasm multiplu si poti continua de inca 4 ori pe zi, insa barbatul poate numai unul-2, dupa care apare disconfort.
Ma rog, poate el este capabil, ori o face ca sa nu te dezamageasca.

| Crackman a răspuns:

O sa se plictiseasca de vaginul tau la un momendat si cam tot ce ramane este sexul la voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,inseamna ca te place foarte mult!

| Bruno92 a răspuns:

Iubirea durează 3 ani, deci mai aveți 28 de luni de fufu

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Pe undeva pe acolo, în medie laughing.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

winking

| Cineva797406016386 a răspuns:

În primul rând dragostea e un lucru frumos faceți cât vreți
În al doilea rând nu cred că s-ar plictisi de tine niciodată gen aproape zilnic și câteodată de 5-6 ori pe zi faceți sex ceea ce i wow, undei mult sex e și multă pasiune pentru persoana de lângă tine (cred)
În al treilea rând orice bărbat și-ar dori așa femeie cu poftă de sex și nu cred că s-ar sătura prea iute

| Mister09 a răspuns:

Nuu, e bine dacă poate