| adixdeli a întrebat:

Heiii!love struck am si eu o dilema... Decilove struck imi place de un baiat, din cate obesrv si lui. Ne cunoastem de o luna si de atunci vorbim in fiecare seara. pana acum ne-am intalnit de 4 ori... acum in weekendul asta ma intalnesc cu el. cum sa ii arat ca il plac plac! (fara sa ii spun)! pls ajutati`ma! dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Noreasontosimle a răspuns:

Probabil deja si-a dat seama ca l placi nu e atat de greuwinking Si nu trebuie sa faci nimic Se simtewinking din felul cum vorbesti cum il privesti. Daca tot spui ca vorbesti cu el in fiecare searabig grin Asa ca nu te complica sa faci anumite lucruri fi tu insati si el sigur isi va da seama si totul va veni de la sinehappy:*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El ce pazeste?

| adixdeli explică:

El e mai timid si nu as vrea sa fiu ca unele fete : sa astept pana la anul` sa faca el ''primul pas'' asa ca vreau sa ii arat k imi place de el sa ma conving 100% k sentimentul e reciproc!happy