| adeee79 a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de un sfat cat mai repede!. Imi place foarte mult de un baiat pe care il stiu de 3 sau 4 ani. Vara trecuta am inceput sa vorbesc cu el si i-am zis ca imi place de el. Am continuat sa vorbim prin mesaje pana la un moment dat, cand am incetat sa mai vorbim. Ok mi-a mai trecut, iar acum il vad in fiecare seara si imi place mai mult ca oricand de el si nu stiu ce sa fac. nu am de gand sa merg la el si sa-i spun ca inca il mai plac pentru ca ar fi chiar naspa. va rog ajutati-ma! sad

Răspuns Câştigător
| Miki280 a răspuns:

Pai atunci cand il vezi incearca sa-i transmiti mesaje vizuale, sa ii zambeste sa flirtezi cu el iar daca nu te baga in seama, baga-l tu pe el, dar in nici un caz nu-i spune ca iti place de el pe fata, da-i de inteles dar nu-i spune pentru ca baietii pot fugii de insistentele fetelor, intreaba-l daca mai are acelasi nr de telefon si spune-i ca intr-un fel iti pare rau ca nu ati mai continuat discutiile anterioare. Vezi ce iese! Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si eu in o situatie asemanatoare. Nu am reusit sa fac nimic. Sunt innebunita dupa el de 3 ani!