| anonim_4396 a întrebat:

Heiiii... am nevoie de ajutor va rog frumos.
Ieri am incercat pentru prima data sexul oral cu prietenul meu ( suntem de un an impreuna ) si nu simt nimic. De multe ori cand incerca sa ma excite nu merge ceva nu pot efectiv. Si omu asta ma iubeste enorm. Nu vrea sa ii fac sex oral vrea doar sa ma faca sa ma simt bine. Si nu merge nu simt oameni buni nimic. Nu stiu de ce aveti vreo explicație?
Uneori ma plictisesc cumva de anumite situatii. Nu stiu cum sa va explic. Doar ca imi pare rau ca am incercat ai ma simt foarte aiurea.
Va rog sad

Răspuns Câştigător
| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Denisa, putem vb ceva, da-mi cerere

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate nu stie sa faca

| mihai69 a răspuns:

1. cu siguranță nu erai deloc relaxată și cu o stare de spirit adecvată „momentului";
2. nu ar fi nici de mirare ca el să nu fie chiar un expert în arta asta;
3. nici tu nu te-ai masturbat vreodată, ca să poți să descoperi cum „funcționează" toată treaba asta.

| mentholinks a răspuns:

Baga normal, poate atunci vei simti placere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de ce nu vorbesti direct cu el? Ai spus ca te iubeste enorm..deci clar va intelege si probabil va schimba tactica.

| Dragosdoar a răspuns:

Pai nu trebuie sa simti tu, el trebuie sa simta mai fata. Faceti un 69 ca sa simti si tu ceva

| alexwahl a răspuns:

Trebuie sa bei RedBull inainte.

| Shimozukushiki a răspuns:

Îmi poți da cerere, te rog?

| Cyrano a răspuns:

Asa este cand omul se coboara din stadiul de om!

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Poate nu face el ceva bine, daca vrei putem vb mai multe