| LittleRed a întrebat:

Helaau TPU! Ca de obicei cand am probleme apelez la voi...
Imi place al naibii de mult de un baiat, dar problema e ca prietena mea cea mai buna il place si ea. Si el o place pe ea, dar mai place si alta fata de care s-a despartit pentru ptietena mea, insa ea desi il placea nu a vrut sa fie cu el (nu am inteles niciodata de ce), iar el s-a intors la fosta. Problema e ca vreau sa fie cu mine. As da orice! Si nu stiu daca ma place pentru ca astazi cand am jucat adevar si provocare, prietena mea m-a provocat sa il sarut pe gura. El m-a refuzat. Insa in afara de chestia asta, l-am prins de mai multe ori uitandu-se la mine si cand venea la mine(evident ca ai mei nu erau acasa) aveam o rigla si imi dadea cu ea peste fund si ne alergam si radeam si de vreo doua ori m-a impins pe pat. Ma rog. Ne mai tachinam batandu-ne in joaca. Si apoi am iesit si pe afara cand jucam adevar si provocare. Si eu ma intindeam pe jos si el dupa mine, iar eu aveam un decolteu foarte generos si imi baga pietre sau ce mai gasea el in decolteu. Si se juca cu parul meu. Si pe la o bucata mi-a zis ca sunt urata grasa si proasta in gluma. Si eu m-am prefacut suparata si m-a luat in brate in timp ce radea. Si cand mi-a dat drumul m-am intors cu spatele la el si el s-a sprijinit cu spatele de mine si stateam asa lipiti unul de celalalt. Si mai vorbim noaptea tarziu...si cand l-am intrebat pe mess daca eu chiar sunt proasta urata etc el a zis ca nu, ca sunt chiar draguta si tot felul. E posibil sa ma mai placa? Sa ii spun ce simt pentru el? Prietena mea stie ca il plac si deja a inceput sa il uite, dar daca nu vrea sa renunte la prietena lui de acum? Oare e doar pervers sau chiar inca mai e ceva intre noi? Suntem cei mai buni prieteni, chiar si dupa relatia aia. Ma rog.cand vine vorba sa stea cu baietii lui ma lasa balta...si de asta ma intreb daca ma mai place? Vreun sfat? Sa ii spun sau nu ce simt pentru el? Oare el ma mai place? Va rog frumos sa ma ajutati pentru ca de 1 luna plang cate 2 ore in fiecare noapte si am ajuns la disperare. Fundaa :*

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune-i ce simti pentru el si vezi ce reactie are

| ksuper31 a răspuns:

Ori e un pervers care stie sa isi faca treaba foarte bine, ori el chiar te place si vrea sa fiti impreuna.Si nu iti face griji ca te lasa balta pentru 'baietii lui' pentru ca asa face aproape orice baiat.Iti sugerez sa il intrebi personal daca chiar te place sau nu.Succes!

| neutrino a răspuns:

Eu cred ca el a vorbit serios dar nepoliticos. Apoi, si-a revenit.

| LittleRed explică:

A zis ca nu ma place, dar nu inteleg conportamentul lui. Poate ca...asa se poarta el dragut cu toata lumea

| LittleRed explică:

A zis ca nu ma place, insa nu imi pot explica comportamentul lui. Poat se poarta asa drgut cu toata lumea...

| sebi15 a răspuns:

Ii rau asa laughing sa nu sti daca te place sau nu. Esti intr-un stres zilnic.Dar dupa cate mi-ai zis tu eu zic ca te place.Eu zic sa ii spui ce simti pentru el si sa afli cu adevarat daca te iubeste