| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Multi oameni imi spun ca sunt frumoasa si desteapta dar nu ma place nici-un baiat, adica ma plac dar sunt de aia care se dau la oricine poate se fac cu vreo combinatie, sa nu mai vorbesc ca nu m-am sarutat niciodata cu adevarat. Nu am mai avut o relatie din clasa a cincea si acum sunt intr-a opta... Ma simt de parca nu as f deloc feminina tinand cont ca nu mi s-a intamplat nimica de mai sus. Singurele buze pe care le-am atins au fost la,, adevar sau provocare" deci oarecum nu s-ar pune ca si saruturi. Nu inteleg ce se intampla, dupa mine nu sunt urata, fitoasa sau altceva, ba chiar ma port frumos si totusi nu ma place nici-un baiat care sa fie mai ok. Oare sa fie timiditatea si faptul ca nu prea ma lasa parintii sa ies pe afara? Ce sa fac? dau fundita... big grin:*

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Scuze ca zic asta dar eu nu am gasit nicio fata de genul tau pana acum toate, eu sunt din Pitesti si nu stiu daca o sa gasesc ceva in orasul asta, am fost cu multe fete dar niciuna nu merita, oricum din ce ai zis tu pari o fata foarte deosebita insa tanjesti sa afli cum e sa fii cu un baiat la varsta ta insa nu trebuie sa te grabesti o sa vina el la tine oricum dupa ce te pui cu unu peste doua saptamani incepi sa pui aici mesaje,, cum sa il uit,, nu cel mai bine e sa astepti si te va gasi el. Poate nu te lasa parintii pe afara fiidca esti pe clasa a 8 si trebuie sa iei note bune in evaluare.

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

1 poze
2 esti mica oricum, ai timp
3 mai bine inveti sa ai un viitor decat copil la 15 ani
4 poate ii respingi cu mentalitatea / atitudinea ta.

| Wøodenpints a răspuns:

Mulţi oameni te-au minţit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti pisica, nu toti suntem zoofili.
Meow! :X

| NimeniNu a răspuns:

Crede-ma! Am fost la fel big grin. Si in prezent am o relatie cu un baiat foarte ok. Si ghici! Sunt tot a 8a. Trebuie doar sa astepti persoana care sa te merite. Trebuie sa ai rabdare. Poate un baiat acolo undeva te place, dar e prea timid sa spunawinking