| anonim_4396 a întrebat:

Heeeeeelp me! funda! Multi oameni imi spun ca sunt frumoasa si desteapta dar nu ma place nici-un baiat, adica ma plac dar sunt de aia care se dau la oricine poate se fac cu vreo combinatie, sa nu mai vorbesc ca nu m-am sarutat niciodata cu adevarat. Nu am mai avut o relatie din clasa a cincea si acum sunt intr-a opta... Ma simt de parca nu as f deloc feminina tinand cont ca nu mi s-a intamplat nimica de mai sus. Singurele buze pe care le-am atins au fost la,, adevar sau provocare" deci oarecum nu s-ar pune ca si saruturi. Nu inteleg ce se intampla, dupa mine nu sunt urata, fitoasa sau altceva, ba chiar ma port frumos si totusi nu ma place nici-un baiat care sa fie mai ok. Oare sa fie timiditatea si faptul ca nu prea ma lasa parintii sa ies pe afara? Ce sa fac? dau fundita... big grin:*

Răspuns Câştigător
| Do??a a răspuns:

Parcă mă regăsesc!
Dar,la școala mea sunt doar pămpălăi așa că decât să mă fac de râs cu niște inculți,mai bine aștept liceul.
Acolo băieții sunt mai maturi în gândire,ai ce să vorbești cu iei,(de ex: colegii mei vorbesc în truna de jocurile lor Dark Orbit, sau dacă faci o glumă cu iei,doar o glumă nimic mai mult,sau dacă râzi ei cred că ești nebună și mai știu eu ce) deci nu ai ce vorbi cu ei,clar.
În legătură cu sărutul, nici eu nu m-am sărutat până acum și nici nu mă grăbesc(vreau să fie ceva special)! Prefer să aștept până la liceu și nu o să regret.
Câteodată mă simt atât de singură, a-și vrea să iubesc și eu pe cineva dar, asta e, o să îmi aștept marea dragoste.
Apropo: Sunt tot în clasa a8-a,îți urez multă baftăă la examene!

3 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu va veni timpul sa ai un prieten, nu te stresa.Fiecare e frumos in felul lui. Poate ca ar fi mai bine daca ai iesi mai des cu prietenii, sa petreceti timp impreuna...

| cryystyy a răspuns:

Chestia cu iesutul afara si parinti ar putea fi dar mai ai timp pentru asa ceva asa ca traiesti viata

| Georgi123x123 a răspuns:

Sincera sa fiu, nici eu nu m-am sarutat, si nici ca mi-ar fi rusine cu acest lucru. Parerea mea e ca va veni timpul ca un baiat ok sa te placa, si poate chiar si tu sa il placi pe el. Esti frumoasa in felul tau, chiar daca esti timida.Sa stii ca unor baieti le place asta! Fii tu! Sper ca te-am ajutat!