| deiu04tza a întrebat:

Hellllloooo TPU. Am facut testul de sarcina si a iesit negativ. Pot spune ca sunt linistita! Multumesc celor care m'au ajutat si mi'au dat sfaturi. Va multumesc din suflet!

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca l-ai facut acum, seara, au trecut macar 24 de zile incheiate de la contactul sexual? ca daca nu, poti sa nu stai linistita deloc.
Uite o userita care statea linistita: http://www.tpu.ro/......i-am-avut/
Si la testul de azi s-a dovedit a fi insarcinata. Grija mare

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești liniștită 100% dacă vine menstra!
Pa, pa.