| Intelligence a întrebat:

Helllo. cei care ma retinetibig grin[fata cu relatia de 9luni.superbahee hee] de cand va spuneam ca iubitul sorei mele ii face reclama urata iubitului meu.Lucrurile s`au aranjat acum big grin Deoarece iubitul meu azi a luat examenul de condus.si dupa aceea a venit la mine si a facut cunostintsa cu mama:X.Totil a decurs super. e placut impresionata de el.
Tata il vazuse mai demult, iar mama mi-a spus astazi ca si tatalui meu ii place de elbig grin
Va multumesc pentru raspunsuribig grin Am sa incerc sa nu mai fiu "paranoica". desi acum. mi`e frica sa nu ma neglijeze din cauza ca si-a luat permisulbig grin.desi nu cred ca ar face asta.asa sunt eu.am o problema laughing vad doar raul.:* Ceau :X

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Bravoo:X
TPU cel mai tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| RimePeHartie a răspuns:

Ma bucur ca s-a aranjat :*