| AilynTao25 a întrebat:

Hello! Am fost aproape 4 luni cu un baiat, insa relatia s-a terminat prost ( din vina lui ptc m-a inselat, mintit si intr-un final parasit big grin), iar in prezent ne prefacem ca nu ne cunoastem cand ne vedem prin liceu. Ca sa ma faca geloasa a adaugat-o in lista pe o buna prietena de-a mea si i s-a confesat recent ca si-a facut o alta prietena in scoala si ca daca aflu imi pica fata. Prietena mea i-a spus clar "stai linistit ca i-a trecut de tine, nu ii pasa ce faci" si nu i-a placut asta devil motiv pentru care astazi cand am iesit de la ore statea cu ea in fata clasei mele laughing) insa eu nu i-am dat atentie si m-am facut ca nu il vadhee hee Ce credeti ca vrea sa incerce prin asta atata timp cat i s-a zis ca nu ma poate face geloasa... thinking :*

Răspuns Câştigător
| Ana94 a răspuns:

Cred că vrea să se dea mare. Sau adacă vede că încă nu te poate face geloasă, nu se lasă până nu-i iese.Bravo ţie că îi arăţi că nu-ţi mai pasă de el happy Nu poţi sta legată de el toată viaţa, lasă-l în pace că nu mai merită atenţia ta.

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca ar fi vrut sa fii moarta dupa el, sa plangi, etc.

Arata-i cat mai multa indiferenta!

| Dav7id a răspuns:

Cauta-ti altu' mai bun si nu-i da atentie...probabil vrea sa ii acorzi atentie,sa suferi cand il vezi, sa se razbune, mai exista si oameni din astia care daca nu au ce vor se folosesc de nimicuri din astea.

| eXpreSSss a răspuns:

1.Vrea sa arate cam cat este de prost laughing
2. Vrea sa se dea mare in fata ta si a prietenilor tai
3. probabil ca a pus un pariu cu cineva ca te poate face geloasa tongue

| AilynTao25 explică (pentru eXpreSSss):

1. Am realizat si eu desi tarziu ca e un PROST! laughing))
2. Nu are cum sa se dea mare in fata prietenilor mei, ptc nu prea l-au suportat big grin
3. Faza cu pariu cred ca este adevarata ptc un coleg de al lui s-a dat la minewinking

Multumesc :* big hug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vrea sa vada daca se poate sa fie si mai prost decat a fost inainte. sper ca ti-a trecut de el pe bune... numai bine!

| Georgiana_Andreea_Macovei_1990 a răspuns:

Si eu am fost in aceiasi situatie.E genul care stie sa profite,iar daca tie chiar nu iti pasa,fa-ti si tu un prieten mai dragut decat el, si poate va invata si el cum e sa fii gelos, si o sa se intoarca la ine...ps,,refuza-l,,data viitoare